Електролобзик Eltos ЛЕ-100-920Л з лазером і підсвіткою!!!
Електролобзик Eltos LE-100-920Л — високоякісний інструмент напівпрофесійного класу, призначений для виконання прямо- та криволінійних розпилів у дереві, металі, гіпсокартоні тощо. Лобзик обладнаний 920 Вт електроприводом із можливістю регулювання обертів до 3500 об/хв. Також є можливість попереднього встановлення маятникового ходу та кута різання. Для утримання робочого місця в чистоті лобзик Eltos ЛЕ-100-920Л має можливість під'єднання пилососа.
Електролобзик Eltos ЛЕ-100-920Л
Напруга — 220 В
Частота — 50 Гц
Потужність — 920 Вт
Швидкість х.х. ― (0-3500) хв-1
Глибина пропилювання:
- дерево: 100 мм
- сталь: 10 мм
Лазерний покажчик — є
Позиці маятника — 4
Маятниковий хід — мм
Угол реза ― (0-45)
Особливості:
- Регулювання обертів
- Регулювання кута різання
- Фіксатор кнопки вмикання
- 4-позиційний маятниковий хід
- Лазерний покажчик

ЧУДЬ ВАЖЛИВО! Шанувані покупці, у зв'язку зі збільшенням кількості МОШЕНІКІВ і закидів під час купівлі в інтернеті, ЗБЕРІГАТИ ВАШЕ УВАГА: Наш інтернет-магазин, крім передоплату, також працює НАЛОЖНИМ ПЛАТЕЖОМ (то є оплату товару Ви робите під час його отримання на Новою поштою). Ви платите тільки після отримання, огляду та перевірки товару. Запобігає не обов'язковим, як в інших магазинів.
Якщо потрібна докладніша інформація або консультація, телефонуйте за телефонами: (066) 705-15-30, (067) 935-78-83, (093) 510-63-99. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на Ваші запитання.
- Ціна: 2 045 ₴






